Menu

O konsekwencjach pewnej zdrady małżeńskiej - FabułaGatunek: Komedia kryminalna (totalny eksperyment)


Joanna Chart-Kaczor jeszcze niedawno była pewna, że znalazła się na drodze do bezgranicznego szczęścia. Niestety teraz znajdowała się raczej w pendolino, jadącym prosto do „nieszczęścia”. Nie, zdecydowanie nie w pendolino, bo wiadomo jak to z tymi naszymi pendolino jest, niby włoskie, niby rozpędzają się do 200-250 km/h, ale jakoś w praktyce nie bardzo to widać. Ona znajdowała się raczej w Maglev’ie, który rozpędzał się do 603 km/h i aktualnie był najszybszym pociągiem na świecie. Właśnie w takim tempie jej życie zmierzało do nieuchronnej katastrofy, a to wszystko przez jej męża, który obdarzył ją nazwiskiem Kaczor, które nijak nie pasowało do pierwszego dystyngowanego członu "Chart".


Mirosława Hetera tupała nogami do szaleńczego, latynoskiego rytmu. Oj tak, dzisiaj potrzebowała się wyżyć fizycznie bardziej niż zazwyczaj. Nigdy przedtem aż tak bardzo nie doceniała swojej pracy jak dzisiaj. W takiej prokuraturze, na przykład nie mogłaby przecież zacząć kręcić tyłkiem na środku korytarza i wydzierać się w niebo głosy, a tutaj jej jeszcze za to płacili! Musiała się wyżyć inaczej gotowa byłaby pójść do kochanki swojego partnera, wywlec z domu i spuścić jej porządne manto w stylu zumbomaniaczki.

Zastanawiacie się co łączy te dwie kobiety? Joanna Chart-Kaczor jest żoną Kaczora natomiast Mirosława Hetera jest partnerką Kaczora. Powstaje więc odwieczne pytanie: co było pierwsze żona czy kochanka i która do wyżej wymienionego większe prawa ma.

Diane Rose - STRONA AUTORSKA © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka